מערכת לבניית אתרים על בסיס אלמנטור – ליהנות מממשק גרירות דראג אנד דרופ איכותי

 

מעוניינים להירשם לחברת קידום אתרים שתעביר אתכם ממסגרות חינמיות של בניית אתרים ובניית דפי נחיתה למסגרת היוקרתית של העסקים הגדולים, וורדפרס, אבל אתם חוששים מסחבת בבנייה? אם חבריכם יידעו אתכם על כך, הם יותר מצדקו, אבל יש לזה פתרון: אלמנטור (Elementor). ממשק זה הוא ה- Drag and drop של וורדפרס והוא מאפשר לכם לבנות אתר בלי לכתוב קוד בכלל, על בסיס גרירה של כל אובייקט אינטרנט שתבקשו לשלב באתרכם.

מפעילים את הממשק ומתחילים לבנות לבד את האתר

נרשמים לחברת קידום אתרים ומקבלים ממנה שם משתמש וסיסמה ל- WordPress שלכם. נכנסים ולוחצים ל כפתור ה- Plugins, מה שיביא אתכם לאתר חיפוש הפלאגינים. יש לחפש את Elementor ולהתקין אותו על ה- WordPress שלכם באמצעות הכפתור הייעודי. כעת אתם יכולים לבנות את האתר שלכם ללא מתכנת, על בסיס גרירה בלבד.

בונים את עמודי האתר וקובעים נוסחת עיצוב ייחודית עבורו

ניתן לקבוע נוסחת עיצוב ייחודית לכל האתר או להחריג עמודים מסוימים ממנה. בהתחלה, תצטרכו לבחור סט צבעים שעל פיו ייושם כל טקסט ותיושם כל כותרת באתר. ניתן, בבחירת רקע, לבחור תמונה או סרט וידאו במקום צבע, אך אין זו חובה. 

מקשרים דף נחיתה לאתר ביעילות ובקלות

בעבר, דף נחיתה היווה סמל סטטוס של ממש כפרויקט מתכנתים. כיום ניתן להשלים גם אותו לגמרי לבדכם באמצעות קישור ה- Elementor שלכם ל- Plugin אחר בשם ActiveCampaigns. פלאגין זה מאפשר לכם ליצור טופס של דף נחיתה ולטעון אותו, באמצעות קישורו לדף האלמנטור שלכם על ידי הזנת קוד ה- API שלו וכתובת ה-URL  שלו (של הטופס). כתוצאה מכך דף האלמנטור יעלה את הטופס ויאפשר לכם לעצב אותו מחדש, ולבסס בו ומסביבו תבעים ותמונות איכותיות לבחירתכם. פעולה זו צפויה להפוך את הטופס שלכם לדף נחיתה. 

עדכון אתר בשניות בודדות

התחרטתם? מעוניינים ליישם עיצוב שונה ממה שהיה לכם? עם Elementor זה אפשרי! ניגשים ל- WordPress, מוחקים וגוררים אובייקטים חדשים. ניתן לבדוק תיקוני אתר בזמן אמת לפני שעושים Publish מלא ולהשוות גם לגרסת מחשב וגם לגרסת מובייל.
 
עשוי לעניין אתכם גם: מערכת לניהול מחלקה דיגיטלית